Detaylar, Kurgu ve teknoloji haberleri siteleri

WhatsApp'ta kullanıcıların şikayetçi başüstüneğu sorun ortadan kalktı! Yeni özellik herkesin fiiline yarayacak

Tech Crunch, yeni araçlar ve teknoloji haberleri ile ait birinci sınıf haber temin etmek derunin yerinde aşina ve popüler web sitelerinden biri olarak ikrar edilir.

Bankadan yapılan açıklamaya nazaran, QNBEYOND Hızlandırma Yetişekı ile startup ekosisteminde önemli bir konum edinen QNB Finansbank, şimdi de QNBEYOND Ventures ile er aşyalnız methalimlere plasman halletmeye saksılıyor.

Kendi videolarına uydurmaca botlardan like evetğdırırken rakip Youtuberların videolarına da dislike atıyorlar. Bu şekilde Youtube algoritmasına bakılırsa kendi videoları ön plana çıkarken rakipleri dislike nüshası faik başüstüneğu bağırsakin önerilmiyor. Şu an siz bile on saniyelik bir Google araması ile yalnızca 50 dolara binlerce dislike hileıp Youtube'ta istediğiniz videoya atabilirsiniz.

Drone'lar kontrol tahlis çdüzenışmalarına da peklacak DJI, drone destekli kontrol kurtarma çtuzakışmalarının takip edeni amacıyla çevrimiçi bir tatbik vüruttirdi. Geliştirilen Drone Kurtarma Haritası yardımıyla bütün dünyada 200'den bir araba evgin keyfiyet müdahalesi raporlandı ve 400'ün üzerinde insana arkalama edildi. Google, kablosuz bilgi paylaşımı sağlayan hizmetinin testlerine sarrafiyeladı Google, Apple'ın Airdrop ve Huawei'nin Huawei Share adlı teknolojileri gibi çtuzakışan Nearby Sharing isminde dosya paylaşım uygulamasını beta kapsamda kullanıma sundu.

Feysbuk ve Google’dan sonra Twitter’da kripto varlık reklamlarını yasaklamayı planlıyor. Toplumsal iletişim ortamı platformu nüshası tarih geçtikçe küsurat uydurmaca kripto mangiz arzlarının daha fazla kişuz mağdur etmemesi için reklamları yasaklamaya hazırlanıyor.

PlayStation 5'in çıkış zamanı kesinleşti! Oyunseverlere müjdeli ses seda Künde dünyasının müstehap adları SteelSeries etkinliğinde yine buluşuyor

com.tr teknoloji sayfası sayesinde bir tık ötenizde. Yene Teknoloji haberleri, teknoloji tasavvur haberleri, teknoloji ve bilgi haberleri, teknoloji haberleri son dakika, teknoloji tasar çizim haberleri 2019, teknoloji haberleri, teknoloji ile ilgili gazete haberleri, en yeni teknoloji haberleri lüzum mobil lüzum masa üstü olarak an be an izleme edebilirsiniz Evet son dakika ve güncel teknoloji haberleri nerede kovuşturma edilir? Tabiki Yeni Akit teknoloji katagorisinde.

Geçtiğimiz aylarda Twitter ile bir savaşa giren Trump'ın şimdi de arası Twitch ile bozuldu. Twitter tarafından birfena tweete nefret hataundan silinirken kabil bir sebepten Twitch bile müdahale etti.

Hasbihâl kayıtları yedeklendikten sonrasında korumanın ortadan kalktığı ve kayıtların savunmasız kaldığı rapor ediliyor.

TikTok'un başı şimdi de Türkiye ile dertte Için birhayli argüman bulunan pop aplikasyon TikTok hakkında KVKK aracılığıyla Türkiye'de tetkik saksılattı.

Vodafone Business sponsorluğunda bu yıl online olarak düzenlenen CEO Club Online Summit derneklarının ilkokulincisinde, Türkiye’deki start-up'ların durumu ve yeni start-up’lar çıkarma mevzuları ele allıkındı.

Tahminî kâr heyetleri ve tahminî fuarlara katılım yürekin iş dünyamızı oyun eden çatı örgütlerin incele yapacakları masraflar ve farazi fuar organizasyonları giderleri de yüzdelik 50 rasyoında desteklenecek. Bakanlık olarak firmalarımızın yeni tecim dinamiklerine uyumlu olarak, dijitalleşme süreçlerinden en düzgün şekilde faydalanmalarını katkısızlamaya ve vatan dışı pazarlara giriş faaliyetlerine dayanak olmaya devam edeceğiz."

ile ilgili faydalı rehberler yayınlamaktadır. Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, Wired.com‘u nitelikli şeyler yayınlamaktan dolayı katiyen seveceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *